Pasirinkite objektą: Pasirinkite miestą: Kaina:
Nuomojama
Parduodama
Rajonas:
Kambarių skaičius:
Kaimas:
Gyvenamasis plotas (m2)
Mikro rajonas:
Plotas (m2, arai)

Apie mus

UAB “Rusvile” tai jauna, veržli ir novatoriška, sėkmingai veiklą vykdanti nekilnojamojo turto bendrovė.

Kiekvieną darbą atliekame ypatingai kruopščiai ir kokybiškai. Pareigingai teikdami paslaugas ir rūpestingai atlikdami darbus užsitarnavome klientų pasitikėjimą mumis ir kas dieną atkakliai dirbdami stengiamės išlaikyti, tai kas pasiekta.
Kiekvienas besikreipiantis į mus yra ir gali būti tikras, kad bus įdėtos visos galimos pastangos ir surastas geriausias sprendimas.

Bendradarbiaudami su įvairiais Lietuvos bankais, teisininkais, turto vertintojais, statybinėmis įmonėmis ir kitomis įvairias paslaugas teikiančiomis įmonėmis bei institucijomis, savo klientams galime pasiūlyti ne tik nekilnojamojo turto pirkimo, pardavimo, nuomos tarpininkavimą, bet ir savo partnerių paslaugas, ne tik palankiomis ir žemomis kainomis, bet ir išskirtiniu aptarnavimu.

Siekiame plėsti ne tik klientų ratą, bet ir partnerių, gerbiame esamus klientus ir partnerius, tad nuolat stengiamės gerinti paslaugų kokybę ir plėsti siūlomų paslaugų spektrą.

Esame atviri naujovėms ir originalioms idėjoms, todėl nuolat dairomės partnerių, su kuriais galėtume realizuoti įdomius projektus ir patenkinti klientų poreikius.

Teikti operatyvias ir efektyvias paslaugas bei sprendimus, užmezgant ir brandinant ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius su klientais bei partneriais, tenkinant jų poreikius.

Čia kiekvienas randa jo lūkesčius labiausiai tenkinantį pasiūlymą!!!

Galime drąsiai teigti, kad esame aukštos kokybės kriterijus atitinkanti nekilnojamojo turto bendrovė.

Manome, kad verslo sėkmė glūdi ne tik vadybiniuose įgūdžiuose, bet ir socialinėje atsakomybėje.

Mes siekiame tapti viena iš pirmaujančių įmonių, teikiančių kokybiškas nekilnojamojo turto paslaugas Lietuvoje. Visada ieškome netradicinių, bet racionalių sprendimų!!!